Zefi został tatusiem


10 maja Zefi ponownie został tatusiem.
Tym razem szczęśliwą mamą jest śliczna suczka tricolor z Kraśnika – Ch.PL NIKE Luizjana

Dzieci Zefiego i Nike
fot. Małgorzata Jagriło

NIKE Luizjana - Pałecznica 2009

Ch.PL Nike Luiznaja – zdjęcie zrobione podczas wizyty na kryciu.

Nike to bardzo ładna suczka o miłym charakterze. Była u nas zaledwie kilka dni, ale przyzwyczailiśmy się do niej i pokochali jak własnego psa. Bardzo trzymaliśmy kciuki za to, aby była w ciąży, gdyż wcześniejsze krycia nie powiodły się. Teraz też lekarze nie dawali nam nadzieji. USG i badania nie wykazały śladu ciąży. Nawet dwa dni przed porodem lekarz stwierdził ….. ciążę urojoną!!!! A jednak Nike zrobiła niespodziankę i sama szczęśliwie urodziła dzieciaczki. Poradziła sobie z porodem bez problemu. Zajęła się maluszkami obgryzając pępowiny i przenosząc w bezpieczne dla nich miejsce. Brawo Nike i całuski od Zefiego!!! Dzielna dziewczynka!!!!

Są dwa szczeniaczki: suczka z dużą białą kryzą i strzałką na głowie oraz piesek z mniejszą, ale też pełną kryzą i także ze strzałką na głowie. Rosną zdrowo i z dnia na dzieñ przybierają na wadze.

Mamy nadzieję, ze znajdą się chętni aby przygarnąć tak wspaniałe maleñstwa …. Szukamy dla nich kochających właścicieli, którzy zechcą się nimi zaopiekować na dobre i na złe.

Image

Chętnych prosimy o kontakt lovesome@interia.pl lub tel. 501 373 115