Merlin Młodzieżowym Championem Rumunii


Na wystawie w Timisoara (Rumunia)

Merlin zdobył swoj kolejny championat młodzieży. Jest to już trzeci jego Młodzieżowy Championat, tym razem Rumunii!!!!

 

Merlin - Mł.Ch.Rumunii

 

 

Merlin - Best Junor Timisoara 2009

 

MERLIN, pierwszego dnia wystawiany w klasie młodzieży, zdobyl tytuł Zwycięzcy Młodzieży, także Best Junior Timisoara 2009. Znalazł się też w grupie ścisłej czołówki na finałach wyborów BIS, niestety bez miejsca na lokacie. Dziękuję Ci Natalka za wystawienie go na BIS-ie!!! Tego dnia też Merlin otrzymał dyplom

Młodzieżowego Championa Rumunii.

 Drugiego dnia Merlin wystawiany już w klasie pośredniej,  zdobył pierwszą lokatę, CAC i res.CACIB rozpoczynając tym samym dosoły championat tego kraju.

Image

 

ROSE, wystawiana w oba dni w klasie szczeniąt, zbobyła ocenę wybitnie obiecującą, także Best Puppy!!! Bardzo podobała się sędziom na obu wystawach, a zwłaszcza jej ruch, jaki zaprezentowała na ringu.

Rose - BEST PUPPY

Rose na wyborach BIS

Image

Na tej wystwie była tez miotowa siostra Merlina – JAZZE. Pierwszego dnia zdobyła v1, CAC i res.CACIB, drugiego już tylko v1 i CAC. Dwoma dużymi wnioskami CAC rozpoczęła dorosły championat Rumunii.

Jazze - siostra Merlina z Natalką

LEXI, matka Merlina, wystawiana w klasie championów pierwszego dnia dostała CAC, CACIB i BOB (tym samym otrzymała Championat Rumunii), drugiego dnia CAC, także res.CACIB, bo w tym wyjątkowym dniu w połączeniu z sukcesami z poprzedniego dnia, dało jej tytuł Grand Champion Rumunii!!!!

Lexi - mama Merlina

 

Na wystawę pojechałam dzięki Natalce i jej tacie. Bardzo dziękuję im za ten wyjazd, także za bardzo miło spędzony wspólnie czas, oraz zdjęcia.
Gratulacje dla ich psa, Beścika, który także odniósl spory sukces i wrócił jako Champion Rumunii!!!

Image

Image

Gratulacje dla całej polskiej ekipy, także tej z innymi rasami psów, która tam z nami była. Psy z Polski zawojowały rumuñskie ringi, przywożąc do kraju niejeden dyplom championa. Brawo nasi!