Wystawa Klubowa w £odzi


Luśka (Lovesome FCI BLACK PERAL FOR VICANELLA) wystawiana w klasie szczeniąt zajęła II lokatę z oceną wybietnie obiecującą.

Perełka na wystawie klubowej

Stronka Luśki

Na wystawie klubowej w £odzi było bardzo dużo sheltie wystawianych w klasie baby i szczeniąt. Ta wystawa wyjątkowo "obrodziła" w młody narybek, który niebawem pojawi się na ringach. Szczenięta bardzo ładne, nasza hodowla czyni postępy i to duże. W przyszłym roku Młodzieżowy Champion Polski będzie miał niemałe znaczenie, a pies/suka która go zdobędzie będzie naprawdę tego warta. To wspaniałe uczucie patrzeć na postępy w rasie…

Ale wracając do naszych psów, byłam dumna ze swojej Perełki. Dostała bardzo pochlebną opinię sędziego. I mimo sporej dolewki krwi amerykañskiej, jaką ma poprzez ojca (3/4 am.), sędzia stwierdził, ze nie widzi w niej nic amerykañskiego. To typowo angielska przedstawicielka swojej rasy, o doskonałym typie i przepięknie wybarwionej szacie. Bardzo rzadko zdarza się tak przepiękne soczysto-rude podpalanie. Cieszę się, ze Zefi przekazał je swojej córeczce.
Mam nadzieję, ze nasza Perełka wyrośnie na piękną dziewczynkę ….