SHELTIE Na wystawie w Nowym Targu Zefi zdobył zwycięstwo Grupy I !!!


Na wystawie krajowej w Nowym Targu 15.07.2007 owczarek szetlandzki ( sheltie) Mł.Ch.Pl, Ch. Pl. Dawnville Zetos for Lovesome "ZEFI" powtórzył sukces z ub.roku zdobywając po raz kolejny NDPwR.Tym razem poszedł jeszcze dalej zdobywając też BOB i BOG stając tym samym wśród 10 najlepszych spośród 787 psów wystawie!!!  

Zefi w Nowym Targu 2007

Wystawa w Nowym Targu w tym roku odbyła się w lepszych warunkach niż zwykle, gdyż przeniesiona została na teren parku miejskiego. Dało to możliwość schowania się większości wystawców w cieniu drzew. Upalna pogoda dała się we znaki zwłaszcza psom, które pod koniec wystawy w większości już tylko szukały cienia i odpoczynku.
Cała grupa owczarków szetlandzkich od samego rana przeniosła się w cieñ, z tyłu za ringiem. Pozwoliło to spędzić nam wspaniałe chwile na wspólnym pikniczku. Ocena sheltie była dość późno, ale niezbyt umęczone słoñcem szetlandy pokazały się z dobrej strony. Zefi tym razem osiągnął więcej, niż się spodziewaliśmy. To był po prostu jego dzieñ. Pokazał na co go stać i mimo dużej konkurencji nie tylko wygrał rasę, ale też stanął na pierwszym miejscu wśród najliczniej reprezentowanej grupy I. Zaszczytem dla nas było bieganie na wyborach BIS. Zwłaszcza, ze jak na wystawę krajową była to dość duża, bo licząca 787 psów wystawa. Nowy Targ z roku na rok cieszy się coraz większą liczbą psów. Ciekawe, ile bedzie w następnym roku. Zwłaszcza, że Oddział szykuje kolejne udogodnienia dla wystawców…

Zefi po wystawie ze swoimi trofeami