Potrójna wystawa na Słowacji


W dniach 5-6-7 czerwca 2009 byliśmy na trzech wystawach na Słowacji.

trofea-nitra2009

 

Merlin BOB wystawa międzynarodowa Nitra 2009

Pierwszego dnia była wystawa Senec (sędzia Andrazs Korozs – HU). Rose nie była wystawiana, Merlin zdobył v1 i CAC rozpoczynając dorosły championat Słowacji.

Drugiego dnia na wystawie międzynarodowej w Nitrze (sędzia Judith Korozs-Papp – HU) Rose w klasie szczeniąt dostała ocenę wybitnie obiecującą, a następnie wraz z Gracjaną dostała się do szóstki finałowej na wyborach BIS Puppy! Dziękuję Gracjanie za tak piękne pokazanie naszej pannicy.
Merlin wystawiany tego dnia w klasie pośredniej, dostał v1, CAC, CACIB, Zwycięstwo Grand Prix Słowacji 2009, także BOB!!!!! Tym samym ma już połowę dorosłego championatu słowackiego za sobą, a także rozpoczęty właśnie interchampionat.

Trzeciego dnia na wystawie klubowej w Nitrze (sędzia Ildiko Muzslai – HU), Rose wystawiana w klasie szczeniąt zdobyła BIS Puppy wystawy klubowej, zaś Merlin wystwiany jeszcze w klasie młodzieży zdobył v1, CAJC koñczący jego Młodzieżowy Championat Słowacji (ma trzy wnioski z kl. młodzieży), także tytuł Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Słowacji 2009. W ten sposób zakoñczył swoją karierę w tej klasie – była to ostatnia jego wystawa w młodzieży. Do klasy młodzieży wpadnie za to nasza Rose – to był jej ostatni występ w klasie szczeniąt.


trofea-nitra2009