Kolejny udany weekend !!!!


Lovesome EXQUISITE SHAKIRA 2012.05.19
19.05.2012 – Lovesome EXQUISITE SHAKIRA odnowiła ezgamin na psa wizytującego (dogoterapia – zdjęcie obok)
Brawo Ewa o Shakira !!!!

Wystawa krajowa Bytom – 20.05.2012 r. sędzia Justyna Jezienicka-Kulik (PL)
IN FRAGANTI Amoreno (Jecky + Fafka) klasa baby – wo1, NBWR
KEEP THE FIRE BURNING Asketila (Jecky + Havana) – klasa młodzieży – v1,Zw.MŁ
HIDALGO DE SANGRE Amoreno (Merlin + Aki) – klasa pośrednia – v1, CWC, ZWYCIĘZCA PIES

 

Jesteśmy dmuni z naszych dzieci. Spisują się wspaniale. Lucky (Keep The Fire Burning Asketila) potrzebuje już tylko jednego małego wniosku by dokończyć Młodzieżowy Championat Polski. Hidalgo (HIDALGO DE SANGRE Amoreno) potrzebuje odstępu czasu i jednego małego wniosku by dokończyć dorosły Championat Polski. Tak trzymać.

 

Nasza córeczka SHAKIRA zdała ezgzamin na PSA WIZYTUJĄCEGO. Shakira razem z Ewą pracuje w dogoterpaii we Wrocławiu. To wspaniałe zdanie, które przynosi wiele satysfakcji zarówno dla nas, jak i dla właściciela oraz tych, którym psy pomagają. Do tej zaszczytnej pracy przygotowuje się też w Bydgoszczy nasz Johny (Lovesome JOHNY BLUE) wraz z Dorotą.

Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni.

 

W ten weekend nasze psy brały też udział w Festynie organizowanym na terenie Lublina. Owczarki szetlandzkie były reprezentowane przez nasze psy: Ch.JIM BEAM Perla z Polabi, Int.Ch.Mutli Ch. Quashee OPERATION CHAOS, Int,Ch.Multi Ch. Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME. Psom towarzyszyła także nasza mała Lovesome KISS FROM A ROSE. Była małą maskotką festynu, zrobiono jej mnóstwo zdjęć. Niestey, nie zabraliśmy ze sobą aparatu. Mam niewielką nadizeję, ze może uda nam się zdobyć jakieś fotki naszych psów z festynu.
Dla mnie wspaniała wiadomość, że mała Sisi zachowuje się na takich imprezach masowych jakby była tam zawsze. Zero strsu. Tak jak nasze dorosłe psy. I taki właśnie być powinien sheltie ;-))